KDO JSME - TEAM WOMEN OF BRNO

Marie

MARIE

ŠÉFREDAKTORKA

Jmenuji se Marie, na živobytí si vydělávám v korporátu jako technická podpora, ale už do dětství mě baví psát a poznávat zajímavé lidí. Kromě toho trávím spoustu času na internetu – zlí jazykové tvrdí, že až příliš – popřípadě vysedáváním po brněnských kavárnách a jiných pochybných podnicích. Spojit tyto své zájmy dohromady v podobě blogu byla pro mě jasná volba. Když zrovna nesedím v práci, nepovídám si s nějakou brněnskou ženou nebo se nesnažím přinutit svou línou, roztěkanou mysl k úpravě rozhovoru, tak ráda čtu, hraju počítačové hry a larpy nebo podnikám výlety do města i do přírody. Vrhla jsem se také do poznávání tajů online marketingu, což snad využiju jak pro blog, tak v další kariéře. A jednoho dne jistojistě napíšu knihu, která se stane bestsellerem!

Lucie

LUCIE

SPRÁVKYNĚ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

V dobách dávno minulých, kdy v Brně chcípnul pes, jsem se přestěhovala do nonstop pulzující německé metropole plné života. Brnu se po mně ale záhy začalo stýskat a tak se mezitím proměnilo v úžasný a pestrý český Berlín, z čehož mám obrovskou radost. 
Ráda objevuji zajímavá místa s osobitou atmosférou a když neprobádávám brněnské ani berlínské parky, kavárny, restaurace, minipivovary ani tajemná zákoutí, jsou mi domovem sociální sítě a stejně jako další z nás se zajímám o online marketing.


RADKA

REDAKTORKA

Čte to, píše to, cestuje to, co je to? Správně, jsem to já! Brněnská náplava původem z Vysočiny, co touhle šalinovou kafašistickou alternativnědivadelní metropolí začala žít a dýchat pro ni a aktuálně i pracovat, takže za tu lásku dostává zaplaceno. Mimo brněnských zákoutí ráda objevuji i jiné kouty rodné hroudy a dokonce i mimo ni, a vůbec mě baví poznávat nové věci, nové lidi, nové přístupy. A při tom všem je mnohem snazší se mnou vyjít, mám-li v ruce hrnek kávy nebo sklenku vína.

Zuzka

ZUZANA

ADMINISTRATIVNÍ MANAŽERKA

Ať jsem dřív byla čímkoliv, teď jsem převážně maminkou, která se snaží spojit péči o dítě s prací v IT. Mateřství ve mně probudilo zájmy o “čistě ženská témata”, prohloubilo starost o životní prostředí a obecně o to, kde a jak žijeme my a naše děti. Ráda čtu, relaxuju, běhám, baví mne acroyoga a tanec. Když můžu, potuluji se po lese – a sbírám tam odpadky po jiných.

 

 

Andrea

ANDREA

EDITORKA

Vyrůstala jsem na Jižní Moravě a na Vysočině a dnes žiju v Praze, kde studuji FHS UK, do Brna ale stále jezdím moc ráda. Vydělávám si hlavně korekturami a překladem.
Na blogu působím jako editorka, takže se k rozhovorům se zajímavými brněnskými ženami dostanu jako jedna z prvních. Miluji jógu, kočky, knížky, maté a vlastní klid.

 

 

KAMILA

WEBADMINKA

Jsem rodilá brňačka momentálně žijící v Manchesteru v UK. Už od základní školy mě vždy fascinovalo vše kolem techniky a počítačů, dnes si svým velkým koníčkem a vášní zároveň vydělávám na živobytí. Pracuji z domova, kde jsem si postavila kancelářský koutek. Z něj vytvářím nové webové stránky, pracuji též jako SEO analytik/specialista a okrajově se věnuji i online marketingu (mezi mé poslední větší počiny patří např. marketingová spolupráce s charitativní akcí londýnského Lorda Mayora Charlese Bowmana). Women of Brno mě velice zaujalo svým obsahem a myšlenkou, jsem poctěna se na tomto projektu spolupodílet! Ve volném čase se věnuji svému synovi, objevuji krásy Anglie, zkoumám různé novinky z mého oboru, čtu nějakou zajímavou knihu nebo koukám na Netflix.