KDO JSME - TEAM WOMEN OF BRNO

Kdo jsme Women of Brno Team

MARIE

ŠÉFREDAKTORKA

Jmenuji se Marie, na živobytí si vydělávám v korporátu jako technická podpora, ale už do dětství mě baví psát a poznávat zajímavé lidí. Kromě toho trávím spoustu času na internetu – zlí jazykové tvrdí, že až příliš – popřípadě vysedáváním po brněnských kavárnách a jiných pochybných podnicích. Spojit tyto své zájmy dohromady v podobě blogu byla pro mě jasná volba. Když zrovna nesedím v práci, nepovídám si s nějakou brněnskou ženou nebo se nesnažím přinutit svou línou, roztěkanou mysl k úpravě rozhovoru, tak ráda čtu, hraju počítačové hry a larpy nebo podnikám výlety do města i do přírody. Vrhla jsem se také do poznávání tajů online marketingu, což snad využiju jak pro blog, tak v další kariéře. A jednoho dne jistojistě napíšu knihu, která se stane bestsellerem!

Kdo jsme Women of Brno Team

ADÉLA

ZÁSTUPKYNĚ ŠÉFREDAKTORKY

Během posledních roků mi v životě přistála spousta inspirativních žen. Brněnských žen. Potkávám ženy podnikavé, které realizují své krásné nápady a nebojí se světa ostrých loktů. A pak taky potkávám ženy skromné, které třeba vůbec netuší, kolik skvělé práce za nimi stojí. Všechny tyhle ženy mě přivedly až na tento blog a já díky nim můžu hrdě (ano, jako rodilá Brňačka nemůžu jinak) poslouchat zajímavé příběhy.
A protože ráda píšu (na kontě už mám jeden kratší počin!), slovo dalo slovo a i já se vedle marketingu věnuju rozhovorům na tomto blogu. Písmenka mě fascinují i z druhé strany – když zrovna nepíšu, pravděpodobně mě najdete s knihou v ruce.


Kdo jsme Women of Brno Team

LUCIE

SPRÁVKYNĚ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Pamatujete doby, kdy v Brně chcípnul pes? Já totiž jo. A přibližně tehdy jsem se poprvé ocitla v nonstop pulzující německé metropoli, která si mě získala natolik, že jsem se do ní přestěhovala. Brnu se po mně ale záhy začalo stýskat a tak se po dobu mé nepřítomnosti úspěšně proměnilo v úžasný a pestrý český Berlín a já z toho mám obrovskou radost.
Ráda objevuji zajímavá místa s osobitou atmosférou, což mě kdysi na čas zaválo jak k parádnímu projektu #USEITBrno, tak i k vlastnímu blogu #CestyBerlínem, který si hýčkám doposud. Když neprobádávám brněnské ani berlínské parky, kavárny, minipivovary ani tajemná zákoutí, jsou mi domovem sociální sítě a stejně jako Marie se zajímám o online marketing.
A mé největší životní sny? Starý byt s vysokými stropy a s bizarním půdorysem v Berlíně a samozřejmě to, že mě můj oblíbený hudebník pozve na pivo.

Kdo jsme Women of Brno Team

ZUZANA

ADMINISTRATIVNÍ MANAŽERKA

Ať jsem dřív byla čímkoliv, teď jsem převážně maminkou, která se snaží spojit péči o dítě s prací v IT. Mateřství ve mně probudilo zájmy o “čistě ženská témata”, prohloubilo starost o životní prostředí a obecně o to, kde a jak žijeme my a naše děti. Ráda čtu, relaxuju, běhám, baví mne acroyoga a tanec. Když můžu, potuluji se po lese – a sbírám tam odpadky po jiných.

Kdo jsme Women of Brno Team

ANDREA

EDITORKA

Vyrůstala jsem na Jižní Moravě a na Vysočině a dnes žiju v Praze, kde studuji FHS UK, do Brna ale stále jezdím moc ráda. Vydělávám si hlavně korekturami a překladem.
Na blogu působím jako editorka, takže se k rozhovorům se zajímavými brněnskými ženami dostanu jako jedna z prvních. Miluji jógu, kočky, knížky, maté a vlastní klid.

Kdo jsme Women of Brno Team

KAMILA

WEBADMINKA

Jsem rodilá brňačka momentálně žijící v Manchesteru v UK. Už od základní školy mě vždy fascinovalo vše kolem techniky a počítačů, dnes si svým velkým koníčkem a vášní zároveň vydělávám na živobytí. Pracuji z domova, kde jsem si postavila kancelářský koutek. Z něj vytvářím nové webové stránky, pracuji též jako SEO analytik/specialista a okrajově se věnuji i online marketingu (mezi mé poslední větší počiny patří např. marketingová spolupráce s charitativní akcí londýnského Lorda Mayora Charlese Bowmana). Women of Brno mě velice zaujalo svým obsahem a myšlenkou, jsem poctěna se na tomto projektu spolupodílet! Ve volném čase se věnuji svému synovi, objevuji krásy Anglie, zkoumám různé novinky z mého oboru, čtu nějakou zajímavou knihu nebo koukám na Netflix.