Update: Co dnes dělá Marie Slavíková?

Marie Slavíková Women of Brno
Marie Slavíková

Sympatickou studentku Marii Slavíkovou jste na blogu mohli potkat v tomto rozhovoru, kde se rozpovídala nejen o životě s postižením. Už tenkrát byla velmi aktivní, od té doby toho ale zvládla mnohem víc – mimo jiné bude u nás na blogu občas vypomáhat s editací rozhovorů. Zeptala jsem se jí, co dalšího se u ní děje.

Během dvou let od rozhovoru pro WoB se v mém životě dost věcí změnilo. Dodělala jsem bakaláře na češtině a pokračuji dál v magisterském studiu příbuzného oboru s názvem Literatura a mezikulturní komunikace. Zároveň si přivydělávám prací redaktorky, která převážně tvoří rozhovory se zajímavými lidmi. A to mě moc baví! Nicméně jsem do budoucna otevřená dalším možnostem a příležitostem. Nemůžu se dočkat, co mi život přinese.

Další významné změny se odehrávají v mém osobním životě. Mám přítele, se kterým jsem šťastná. Hodně cestuji a prožívám naplno každou volnou chvilku. A v brzké době se hodlám osamostatnit, tedy poprvé odstěhovat od rodičů. S mým handicapem je někdy náročné žít běžný život, ale každý „krok“ kupředu stojí za to.

Za Women of Brno přeji Marii spoustu dalších úspěchů, pevné nervy při stěhování a hlavně aby ji nikdy neopustil elán a dobrá nálada!Sdílej
Marie Štefanidesová

Je šéfredaktorkou blogu, kromě redaktorské práce se proto snaží, aby všechno dohromady fungovalo. Pracuje v IT společnosti, miluje psaní, potkávání zajímavých lidí, literaturu a víno.


Zapni upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments