Novoroční slovo

PF 2019

Milé čtenářky, milí čtenáři!

Doufám, že se vám v uplynulém roce dařilo a dosáhli jste všeho, čeho jste chtěli, nebo jste aspoň zvládli co nejlépe překonat překážky, které vám vstoupily do cesty. A snad jste si při tom všem našli i chviličku na náš blog; pokud nás sledujete, jistě mi dáte za pravdu, že rok 2018 byl pro Women of Brno doslova přelomový. Na jeho začátku šlo o můj osobní projekt, kde články vycházely, jak jsem stíhala – a většinou spíš nestíhala, takže ani půlroční pauza nebyla neobvyklým jevem. Dnes máme naproti tomu fungující redakci, která se rozrostla dokonce na sedm členek, a poprvé v historii blogu vychází články pravidelně na základě redakčního plánu. Navíc dnes oproti dřívějšímu jednomu článku za několik měsíců publikujeme několik článků za jeden měsíc, z čehož mám opravdu velkou radost a sama bych toho nikdy nedocílila. Chtěla bych proto na tomto místě poděkovat jak našemu skvělému týmu, který má za sebou opravdu velký kus práce, tak vám, kteří nás čtete, protože pro vás to všechno děláme.

Teď ale přichází další rok a s ním další výzvy. Co máme v plánu? Je toho hodně, ale na prvním místě samozřejmě vždy bude pravidelně vám přinášet kvalitní obsah. Samozřejmostí se už stal každý měsíc nový rozhovor a k tomu minimálně jeden jiný článek, ale kdo ví, třeba se náš tým rozroste ještě víc a přibude i zpovídaných žen… Na co se ale rozhodně můžete těšit, jsou tematické bloky, které čas od času sdruží několik různých tematicky propojených článků po dobu měsíce nebo dvou. Například hned na jaře chystáme takový blok zabývající se neziskovými organizacemi a vůbec pomocí druhým.Další z věcí, na které se zaměříme, bude intenzivnější kontakt s vámi, čtenáři. Budeme se soustředit především na sociální sítě, takže nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram, kde chceme sdílet mnohem víc fotek ze „zákulisí“, které vám prozradí něco navíc o naší práci, navnadí vás na nadcházející rozhovory nebo třeba přiblíží atmosféru akcí, z nichž pak přineseme reporty. Rády se ale kromě toho s vámi setkáme i offline, a to třeba při besedě s nějakou zajímavou ženou!

Příští rok budeme také pokračovat v dobročinnosti; blesková sbírka mezi členkami redakce a přáteli v rámci Ježíškových vnoučat, díky které jsme mohly předat paní Janě čističku vzduchu, byla úžasnou zkušeností a dává nám víru v úspěch dalších podobných projektů. Je proto možné, že se v průběhu roku „oficiálním“ a samozřejmě co nejtransparentnějším způsobem obrátíme i na vás, abyste podpořili nějakou dobrou věc. Šířit radost přece nemusíme jen o Vánocích.

Chystáme toho samozřejmě mnohem víc, o všem se ale dozvíte, až to bude aktuální. Pro tuto chvíli vám chci popřát do nového roku hodně štěstí, osobních i pracovních úspěchů, radosti a času stráveného se svými blízkými – hlavně ale zdraví. Doufám, že nám zachováte přízeň a podpoříte nás čtením článků a jejich sdílením na sociálních sítích. Vždy též uvítáme zpětnou vazbu, vaše názory nebo třeba tipy na zajímavé ženy, se kterými by stálo za to si popovídat.

Přivítejme společně rok 2019 a vykročme tou správnou nohou!

Sdílej
Marie Štefanidesová

Je šéfredaktorkou blogu, kromě redaktorské práce se proto snaží, aby všechno dohromady fungovalo. Pracuje v IT společnosti, miluje psaní, potkávání zajímavých lidí, literaturu a víno.Zapni upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments